0003366087_10

Astral Plane Recordings

gin_platonic Hudba Leave a Comment

The Astral Plane. Kolektiv astrálního cestování a vesmírné dikce. Vlivný web orientovaný zejména na tvorbu mixů, které se přes prkna tanečních parketů nořily až do nejhlubšího grimového undergroundu, letos rozšířil svoje divize  o „recordings“. Na těch se kloubí brutální meta beaty s letitou zálibou v levitaci „astrálních těl“ a nesmrtelností. Ne nadarmo se lednové EP Acheron producenta jménem SHALT, zmíněné už v prvním díle Sound that doesn‘t exist, zabývá myšlenkou prodloužení lidského života prostřednictvím technologických a vědeckých prostředků, přičemž zkoumá dopad tohoto počínání. Před několika týdny se na internetu objevila i remixová verze EP a jeden z tracků namasíroval třeba takový M.E.S.H. To jen dokazuje, jak nápadně jasný dálky jsou, když jde o scény a dimenze.

„THE ASTRAL PLANE IS A MUSIC RESOURCE, FOUNDED ON THE PRINCIPLES OF FIGHTING EXCLUSIVITY AND BREAKING DOWN THE NORMS OF THE MUSIC INDUSTRY. WE COVER MATERIAL STEMMING FROM A NUMBER OF GENRES, BUT WE TEND TO FOCUS UPON INDEPENDENT, YOUNGER AND LESSER-KNOWN ARTISTS. OUR MISSION STATEMENT IS TO BRING TO YOU AN UNADULTERED STREAM OF MUSIC WE BELIEVE YOU WILL WANT TO HEAR;

V jednom díle Křesťanského magazínu byla položena otázka – Je ve vesmíru ticho? Následující tři releasy labelu – dvě EP a jedna mixfile – dávají víc než jasnou odpověď. Jestli už sis přečetl recenzi Karla Veselého na novou desku Britney Spears, a máš tedy splněnou dvoutýdenní kvótu seriózní publicistiky, pošli svoji dávno zatracenou duši na meziplanetární jatka.

Chants – The Zookeeper

a3312459868_10

Koncept inspirovaný novelou Ghostwritten spisovatele Davida Mitchella. Zvukový dialog Pan Sonic a tektonického zemětřesení. V epicentru piano a viola. Heavily textured club music.

| Song: Chants – The Zookeeper |

Nunu – Mind Body Dialogue

a2604588153_10Rozvíjení Rabitovych témat decimace. Industriální perkuse naprogramované s citem pro fleshcoreové skelety. Post-human is the new human.

| Song: Nunu – Hateful |

Exit Sense – Amor 107.5

a4121786350_10

První ze série mixfile releasů labelu. Pop music ve změtí paranoidních kolizí. Šestý smysl pro „smash“. Professional skills: Sound collage, Vroom, Vrrp, Vvvv. ©gin&platonic

| Song: Exit Sense – Amor 107.5 |


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *