a4062453614_10

仮想夢プラザ – 夢愛

gin_platonic Hudba Leave a Comment

Poslední týdny vyplňuju svoji vnitřní prázdnotu nakupováním – na Bandcampu. Říkám tomu support (umělců), ale všichni víme, že to není nic jiného než jenom další budování vlastního elitářství a uspokojování potřeby hromadit. Už teď je zpečetěno, že na svoji virtuální kolekci nakoupených alb budu v budoucnu vábit random báby, podobně jako to kdysi s poštovními známkami dělávali naší fotříci. Tenhle release je pak úplně prvním, který jsem si na Bandcampu pořídil, takže v mém životě logicky zaujímá zvláštní místo.

仮想夢プラザ je jedním z projektů telepatha テレパシー能力者, který stojí za zde mnohokrát vychvalovaným labelem Dream Catalogue, tvoří polovinu konceptuálního fantasy-dua 2814 a za sebou má několik desítek sólo nahrávek a kolaborací na DC i jinde. Abych to zkrátil, pokaždé když jde Okamura do posilovny, vydá telepath nové album. Takový Omar Rodriguez Lopez bez pičovin a kytarových onanií, zato s předpisem na neurol. 夢愛 je nahrávka SILNĚ orientována na proces spánku a podle všeho vrací tělu i mysli pozitivní energii. Hudba jako produkt, jenž může zlepšit vaši náladu, chuť k jídlu a snížit nervozitu. Výhodný kauf. Kromě tohoto popisu obsahuje info na bandcampu také seriózní návod, jak s albem nakládat pokud chcete a) spát b) lucidně snít c) relaxovat. Naordinuj si. ©gin&platonic

WARNING: Album contains heavy sleep drones that influence brain waves during sleep to incite lucid dreams. For persons 18+ only or with a doctor’s recommendation.
Do not operate heavy machinery while under the influence of the drones.
Do not leave playing unattended.
Do use headphones.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *