Suicideyear-Hate-songs

Suicideyear – Hate Songs

gin_platonic Hudba Leave a Comment

Americký Suicideyear ví, kde a co vydat. Krom produkce megahitu Hurt pro Yung Leana, nebo bezpočet soft remixů zásadních rapových hymen, vypustil dlouhohrající sbírky beatů Japan a Remembrance na Lopatinově paralelní sonické platformě Software. S aktuální HateFree free kolekcí na skotské líhni basů LuckyMe, která převrací samotný žánr i nejeden klub na ruby, dostává Suicideyear nejen svému uměleckému jménu, ale také ujišťuje o nově nabyté dospělosti – na desce čeří vlastní frustraci ze strastí všech čtyř ročních období mírného pásu.

Záštiplná výpověď započíná melancholickou tíhou Summer Hate, dokud se z oparu horka náhle jako fatamorgána nezjeví letní láska. Nadějeplné vytržení z repetitivního koloběhu vůle přírody a sklonu zemské rotační osy, shrnuté v nikdy nedoručeném milostném vyznání Julie’s song. Křehce komponovaná slova rozpíjí studený déšť hurikánu Isaac, jež divoce čeří stoupající hladinu ve skladbě Flood (Autumn Hate). Marast, marast, láska, marast, a tak to jde pořád dál, zatímco my sledujeme své vlastní nevyřčené tužby a zavržená přání hynout jako koně v temných metaforách každodennosti. Spent Days Watching Horses Die a po ní definitivní zimní poplach v podobě hutných ranních mrazíků Alert (Winter Hate). Poslední opovržlivé odplivnutí je směřováno směrem k prvnímu ročnímu období – Lagniappe (Spring Hate), po němž mohou peripetie narůstajícího letopočtu pokračovat nanovo.

Doporučený poslech do příště a navýšená dávka nenávisti, tentokrát na opeřence všeho druhu: Sam Brass Knuckles – I Hate Birds mixtape. @pipedream

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *