uvodni

PAF 2017 | BCAA System + Olbram Pavlíček: Nova X-Process

gin_platonic Hudba Leave a Comment

Pozvánky sem moc často nenahazujeme, ale jsou akce, na které se těšíme a chceme na ně alespoň trochu zamířit reflektorem. Jednou z takových akcí je zahajovací noc PAF Olomouc 2017, jež bude v režii našich oblíbenců – kolektivu BCAA a Olbrama Pavlíčka.

Dle jejich slov se během čtvrteční noci transformuje olomoucký kryt civilní obrany v klubový environment NOVA X-PROCESS. Zdi bunkru poskytnou poslední útočiště v post-apokalyptické budoucnosti a obemknou návštěvníka ve světě nejistoty, technologického úpadku a technomysticismu, kde člověk musí v dunění prvotního beatu najít nový význam pro sebe i pro to, co vytvořil.

„Nejde nám ale o prvoplánovou kritiku současného evolučního bodu společnosti, spíše chceme ukázat jeden z možných a pro nás nejpřirozenějších scénářů: tedy svět, kde i na troskách budoucí katastrofy bude stále možné tančit.”

My na blogu očekáváme ghost-tech párty, kde konec světa znamená zboření veškerých hranic i mýtů a kde fotosyntéza probíhá mezi parketem a potem od-všeho-pozemského-osvobozených dancerů. Vizuály od Lin pod textem potom berte jako výraz akceptace výše zmíněného scénáře nebo třeba jako vyjádření tanečního fatalismu, který dříme v každém z nás. Uvidíme se v Olomouci. ©gin&platonic

Told myself I was gonnna stop dancing but ain bouta to listen to a man who talk to himself.

a

dancedance

olp

to-jest-zycie

FUTURE

⚫⚫⚫

PAF 2017 | BCAA System & Olbram Pavlíček: Nova X-Process
BCAA system YouTube kanál
Olbramův mix pro G&P
Scythe mixtape

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *