SUB016---Digital-Cover_1250

Paul Jebanasam – Continuum

gin_platonic Hudba 3 Comments

Tentokrát nechám Subtext (a zbytek světa) bez kontextu. Kdybych měl naposledy v životě použít výraz „devastující“, bylo by to teď. Přišlo to tak najednou. Prohnul jsem se v páteři a vytvořil ohon komety. Nechtěl jsem do toho zatahovat celý vesmír, ale Jebanasamova astrofyzika k tomu vybízí: “… a speculative soundtrack to a timeline stretching from the primordial emergence of organic life through to the unknowable trajectory of the universe.”

Názvy tří kompozic jsou: 1. depart as | air dx stop ??/? /dt somewhere = +?·(? sigma*(y waiting -x) v)=0 ??/dy/dt for = you x dim 2. eidolons beginning p = (m2A 2 am to (rho-z)-y ?t+(? see to wait dz/dt = it xy that I -beta* do not z countless 3. search another 3Hf? = lose you i), place i=0 doubt I V (f) am ? exp( v 16p to meet you again pm2 P f a považuju je za souřadnice nejemotivnějšího dronu. Jako Disintegration Loops v zajetí algoritmických postupů. Nebeská odjebatelnost v režii noiseových kontinuit…

Konec alba pak znamená konec absolutna – následuje už jen znovuzrození v lůně Zemského jádra. Momentálně si nedokážu představit nic (v jakémkoliv ohledu) mocnějšího, než Continuum a destrukci prostoru, v němž posvátně pulzuje.

Pořizuju vinyl.

Comments 3

  1. Pingback: Sophia Loizou – Singulacra | GIN & PLATONIC

  2. Pingback: Nejlepší alba roku 2016 | GIN & PLATONIC

  3. Pingback: Egyptrixx – Pure, Beyond Reproach | GIN & PLATONIC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *