a2283402967_10

Zurkas Tepla – Permanent Research

gin_platonic Hudba Leave a Comment

Nahrávka pro všechny, kteří v techno transu mlátí rukama sem a tam, a najednou, obklopeni zamračenými pohledy, jim začne svítat, že tančí v rytmu pípání přístroje, který zaznamenává postupné slábnutí jejich orgánů. Permanent Research jste u nás mohli zahlédnout už v rámci listu nejlepších alb loňska, ale mám potřebu permanentně připomínat jeho genialitu – proto tenhle post.

Co se týká experimentální elektroniky, jsem rozhodně proruský a místo hada si na prsou přihřívám zítřejší boršč. Kromě Zurkas Tepla u mě doma často duní tracky od Buttechno, wwwings, Тпсб nebo Tropical Interface, nově jsem se zamiloval do kompilace Russian Girls Like Raw od Raw Russian.

Permanent Research vám během poslechu napumpuje do žil koňskou dávku krokodilu, v pozadí ale občas roztepe rovný beat, abyste neztratili soudnost nebo nepřišli o rozum. Album rezonuje v konečcích prstů, praská v ušních bubíncích a zároveň nabádá adrenalin k marši skrze černou díru. Moskevský vítr je krutý jak osud Alexandrovců, radši si oblečte svůj nejhrubší vaťák a nasaďte kapuci. Minulý poslech zanechal jen ošlehanou tvář – vypadá jako po holení rezavou břitvou. Ale řekněte sami, můžete nemilovat desku, na níž se tracky jmenují Rat on a Horse With a Flag nebo All Cops Are Made in China?

PS: Loni vyšly u labelu Dense Truth (jemuž šéfuje Forest Swords) v reedici Zurkasovy první dva releasy. Taktéž doporučuju. ©anhedonik

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *