a1629712517_10

CHSZM – Pure

gin_platonic Hudba Leave a Comment

Doporučení Sima Hutchinse spolu se studiem tagů uvedených na bandcampu (electronic, ambient, new age, noise, Ukraine) vedlo k neodkladnému nákupu tohoto EP a následnému odjebu celé mojí podstaty. PURE zní asi jako kdyby Kevin Drumm dělal fašírku z ledu a podával ji místo popkornu k dokumentu o vzkříšení. Krystalická experimentální muzika, která je výsledkem vzrušujících nerovnic a dialogů mezi intenzivním a klidným, mezi melodií a zástavou srdce.

V návaznosti na cover pak musím citovat Dereka Jarmana ve zdrcujícím self-dokumentu Blue, o postupném oslepnutí: Blue is darkness made visible.” Jedna z nahrávek roku bez ohledu na to, o kolika deskách jsem to letos řekl nebo ještě řeknu.

 

 

(EN) Sam Hutchins‘ recommendation together with a study of tags provided on the bandcamp page (electronic, ambient, new age, noise, Ukraine) have led to the undelayable purchase of this EP and latter explosion of my whole entire existence. PURE sounds kinda as if Kevin Drumm crushed loads of ice and served it instead of popcorn at a screening of a documentary about ressurection. Crystalic, experimental music as a result of exciting inequations and dialogues between the intensive and the calm, the melody and the stopping of a heartbeat. The rest is a phenomenon, a long wait for a fate to be fulfilled.

Regarding the cover, I have to quote Derek Jarman in a devastating self-documentary Blue, about the process of gradually going blind: „Blue is darkness made visible.“ One of the releases of the year, no matter how many records I’ve said this about so far, or will I in the future. ©anhedonik

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *