!!!!TRUTH

Premiere: HIMERA – Truth

gin_platonic Hudba Leave a Comment

Afektovaná arpeggia gradující v nekonečnu, euforické melodie a futurismus – to všechno podpořeno současnou klubovou estetikou. Hned na úvod přiznávám, že miluju momentální vlnu tranceové dekonstrukce a s kategorizací tranceu na špatný a dobrý si hlavu nelámu. Zároveň bych se do konce života rád vyhnul diskuzím na téma „Tiësto“.

HIMERA je ultra-mladý producent původem z Ruska, na nějž jsem náhodou narazil na twitteru díky jeho EP ANGEL. EP obsahuje všechny výše zmíněné ingredience a výsledný emotivní zvuk můžeme s klidem nazývat „glowtrance“.

Před pár dny mi poslal svůj nový track „Truth“. Nejedná se o singl předznamenávající album nebo další EP, ale o samostatně stojící track, který svědčí o HIMEROVĚ talentu a naznačuje, že je producentským příslibem do budoucnosti. Jako kdyby Rustiemu vyleštil synťáky Lorenzo Senni a na následný proces nahrávání dohlíželi lidi z Hyperboloid Records. Track vyhazuju po domluvě ven skrze náš soundcloud profil a těším se na další bangery.

(EN)

The affected arpeggios escalating into infinity, euphoric melodies and futurism – all supported by the contemporary club aesthetics. I have to admit right at the beginning that I love the current wave of trance deconstruction and classifying trance as good or bad is not something I care about. I would also like to avoid discussions about „Tiësto“ as long as I’m alive.

HIMERA is a really young producer from Russia whom I dicovered by accident on twitter thanks to his EP ANGEL. The EP contains all the above mentioned ingredients and we can easily label the resulting emotive sound as „glowtrance“.

He sent me his new track „Truth“ a few days ago. This is not a sign of an upcoming album or another EP but rather a standalone track, which only confirms HIMERA’s talent and suggests he has a bright future ahead of him. As if Lorenzo Senni polished Rustie’s synthetizers and people from Hyperboloid Records oversaw the recording process. The track is now available on our soundcloud profile and I’m looking forward to hearing more bangers. ©anhedonik (translation: dresi)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *