12244200_10203534328318824_405774762_n

Rustie – Evenifudontbelieve

administrator Hudba Leave a Comment

EVENIFUDONTBELIEVE. Málokdo věřil Rustiemu méně než já. Na Green Language zestárnul o deset let + nedorazil na oslavu 25. výročí WARPu v Krakowě, kde byl jedním z headlinerů. Po Glass Swords zůstalo jen světlo na konci tunelu, možná stesk. Nebyl důvod jej nezatracovat.

Myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, že nechceme dospělého Rustieho. Rustieho, který není urvaný z řetězu. Rustieho, který zatěžuje svoje tracky featuringy, nebo se ohání konceptem ptačího světa. Pokud u producentů něco respektuju, tak je to progres, ale Green Language byl zkrátka purple sound s prošlou záruční dobou. Ale DOKONCEIKDYŽJSEMNEVĚŘIL, Rustie povstal z popela jako trapový fénix.

Hned po magickém intru zjišťuju, že tohle nebude jenom deska, u které si maximáně jednou usmažím hranolky […] Většina tracků zní jako by Scooter remixovali soundtracky k dokumentům o podvodním světě. Trap se potkává s happy hardcorem a orgasmy delfínů. Trancové gradace jsou velikášské a nechávají atmosféru vystoupat až do prostoru, kde se obyčejně pohybuje vědomí ultrasmažek. Blaženost převlečená za seapunk. Navíc jsou tady ke slyšení jedny z Rustieho nejlepších a nejchytlavějších melodií.

Věřím tomu každou vteřinu, každý beat, každý zběsilý synťák. Neber to jako recenzi, ale jako prohlášení, že Rustie je zpátky ve hře. Se všemi svými trumfy a laserovými meči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *